Piotr Jurczyk - schody, balustrady

Od samego początku istnienia naszej firmy czyli od roku 1994 zajmujemy się wyłącznie produkcją schodów wewnętrznych. W ciągu ponad dwudziestoletniej pracy w branży mieliśmy okazję zdobyć doświadczenie przy bardzo wielu konstrukcjach. Rozszerzanie naszej oferty o coraz to nowsze rozwiązania pozwoliło nam przeanalizować wiele problemowych kwestii i udoskonalić nasze wyroby. Wiele lat spędzonych przy produkcji schodów dało nam możliwość zebrania koniecznej wiedzy na temat projektowania, produkcji, montażu i konserwacji schodów. Zawsze wybieramy wysokiej jakości, sprawdzone materiały wykończeniowe. Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy egzemplarz schodów jest wykonywany przez nas z pasją i wysoką starannością. Kontaktując się z nami mają Państwo pewność profesjonalnego podejścia do zlecenia.

Z biegiem czasu staramy się stale ulepszać technologię produkcji naszych schodów biorąc pod uwagę zmieniające się trendy na rynku i w architekturze. Owocem tych starań jest wciąż powiększająca się baza wzorów nowoczesnych schodów oferowanych naszym klientom. Stosując technologię cięcia laserowego jesteśmy w stanie zaoferować nowoczesne konstrukcje schodów metalowych o niebanalnym designie. Nasze odważne projekty coraz częściej znajdują zainteresowanie wśród klientów oraz osób związanych z branżą schodów, czego dowodem są otrzymywane wyróżnienia i medale.

Etapy współpracy:

  • kontakt z nami w celu dokonania wstępnej wyceny – najbardziej szczegółowej wyceny dokonać możemy na podstawie przesłania projektu domu (rzutów poszczególnych pięter), oraz określając rodzaj konstrukcji i montowanej do niej balustrady
  • pomiar u Państwa, omówienie szczegółów – etap ten ma często charakter swoistej burzy mózgów – naszych, inwestorów, architektów. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i propozycje. Nie ograniczamy się do utartych schematów i szablonów. Na tym etapie często tworzy się wspólnie bardzo oryginalne projekty.
  • przygotowanie projektu, omówienie szczegółów, wprowadzenie ewentualnych modyfikacji.
  • montaż schodów – szanujemy pracę innych, staramy się maksymalnie nieinwazyjnie przeprowadzić montaż.
  • pozostajemy w stałym kontakcie, służymy pomocą, dziękujemy za polecanie nas znajomym. Każdy klient jest przez nas traktowany w sposób indywidualny i profesjonalny. Schody, które widzą państwo w naszej galerii są tylko próbką możliwości produkcyjnych naszej firmy. Jesteśmy otwarci na najbardziej odważne projekty i wizje naszych klientów.